Biz Kimiz?

CNS Sigorta, 2016 yılında İstanbul'da kurulmuş olup müşterilerine; hayat, sağlık, elementer ve bireysel emeklilik alanlarında hizmet vermektedir.

2006 yılından beri sigorta sektörü deneyimine sahip olan şirket kurucusu İlknur YAMAN, Dumlupınar Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Sigorta ve bireysel emeklilik alınında birçok lisans belgesine sahiptir.

Kaliteli bir hizmet, güven ve memnuniyet odaklı bir müşteri deneyimi politikası hedefleyen şirketimiz, sigortacılık işlemlerini Allianz Sigorta A.Ş. ve Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. ile sürdürmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip kişiye özel çözümler sunarak, oluşabilecek tüm risklerini güvence altına almak, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak için varız.

Vizyonumuz

Yeni nesil sigorta acenteliğinin öncülüğünü yapmak, sürekli gelişen dijital platformlarda sigortacılığı hızlı, güvenilir ve müşterilerimize ulaşılabilir hale getirmek vizyonuyla çalışırız..